Firma Enitra Sp. z o.o. powstała w 1996 roku. Jako pierwsza firma w Polsce produkowała nowoczesne pasy napędowe i taśmy transportujące oraz setki innych elementów napędu i transportu. Od początku istnienia stawia na rozwój, średnio co 3-4 lata rozbudowuje firmę o nowy segment. W 2016 r. oddała do użytku nowoczesną halę produkcyjno – montażową o powierzchni 2600 m2 i kubaturą 30.000 tyś m3 wyposażoną w nowoczesny park maszynowy oraz nowe rozwiązania magazynowania surowców. Zastosowane technologie CNC oraz nowoczesne techniki pozwalają uzyskać wyższą jakość produktów oraz szybciej realizować zamówienia Klientów.

Od momentu założenia firmie Enitra Sp z o.o. udało się uzyskać pozycję lidera w branży pasów napędowych, taśm transportujących i innych elementów napędu oraz transportu nie tylko w Polsce, ale również w Europie Środkowej. Ten wysiłek został doceniany przez coraz większą liczbę klientów, która dzisiaj wynosi około 5.000 tyś. w tym 4.500 tyś. w kraju i kilkuset klientów zagranicą. Współpracujemy z wiodącymi dostawcami na świecie.

Firma od wielu lat stosuje systemy zarządzana oparte na międzynarodowych normach ISO w tym ISO 9001, ISO 14001 oraz PN-N 18001 oraz własny system, który porządkuje firmę a nazywa się Higiena + i oparty jest na założeniach systemu HACCP.

Dynamiczny rozwój firmy Enitra Sp. z o. o. to zasługa wdrożonych polityk, które zakładają stałe podnoszenie jakości, wartości firmy oraz głównej cechy jaką jest zrównoważony rozwój.

W celu poznania naszych pozostałych produktów zapraszamy na naszą główną stronę firmową:

Zapraszamy również do składania zapytań w ramach doboru i dostawy:

  • taśm elewatorowych
  • kubełków
  • połączeń mechanicznych